ADD Motor Sp. z o.o.

Specjalna seria LIMITED

Zyskaj do 25 000 zł oraz ubezpieczenie od 2,9%*

 

 

 

 

 

Renault LIMITED to specjalna seria, inspirowana ludźmi, którzy swoją determinacją i odwagą wyznaczają nowe limity codziennie. Subtelne CLIO, dynamiczne MEGANE oraz elegancki TALISMAN tworzą różnorodną paletę, dzięki czemu mamy pewność, że każdy znajdzie optymalne rozwiązanie dla siebie.

 

 

 

 

 

 

Seria LIMITED charakteryzuje się przede wszystkim bogatym wyposażeniem, dostępnym w standardzie, wyszukanym wnętrzem, ekskluzywnym designem oraz ekonomicznymi i dynamicznymi silnikami. Dużym atutem jest oczywiście możliwość dopasowania wyposażenia i akcesoriów wedle własnych upodobań. Ponadto modele samochodów wyposażone są w różne systemy - na przykład system wspomagania parkowania tyłem - dzięki czemu każda Twoja podróż będzie zawsze bezpieczna!

Gama LIMITED jest bardzo bogata, dlatego na pewno znajdziesz optymalne rozwiązanie dla siebie. Oferta obejmuje:

 

 

 

 

 
 
 
* Maksymalna kwota zysku 25 000 zł dla Renault TALISMAN w wersji LIMITED składa się z rabatu 25 000 zł na samochody do natychmiastowego odbioru. Rabat 25 000 zł łączy się z pakietem ubezpieczeń 3,9% dostępnym w ramach Renault Finansowanie. Dla pozostałych wybranych modeli osobowych Renault w wersji LIMITED promocyjna stawka ubezpieczenia wynosi 2,9%.  Roczny pakiet ubezpieczeniowy w programie Renault – PZU (AC, OC, NW, PZU Auto Pomoc) lub Renault – HESTIA (AC, OC, NW, Assistance) w cenie już od 2,9% wartości samochodu dostępny wyłącznie z ofertą Renault Finansowanie dla wybranych modeli osobowych Renault. Oferta ubezpieczenia od 2,9% skierowana jest do klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Liczba samochodów w promocji ograniczona. Stan na dzień 06.06.2018. O szczegóły oferty zapytaj najbliższego Autoryzowanego Partnera Renault.
Prezentowane zdjęcia wyposażenia mogą się różnić w zależności od modelu.

 

 

facebook