ADD Motor Sp. z o.o.

Last Minute Renault Wrocław

LAST MINUTE z Renault MEGANE I KADJAR

 

 

LAST MINUTE to atrakcyjna okazja charakteryzująca się korzystnym rabatem. I tym właśnie rabatem objęte zostały modele Renault MEGANE i Renault KADJAR.

 

 

 

Nowy Renault MEGANE to połączenie dynamicznej i zmysłowej sylwetki z doskonałymi osiągami. Model ten potrafi oczarować już od pierwszego wejrzenia! Unikalną osobowość uzyskano między innymi dzięki wyposażeniu samochód w charakterystyczny i przede wszystkim wyróżniający się układ świateł. Układ ten dodaje też nieco temu modelowi wyglądu sportowego. Do zalet Renault MEGANE niewątpliwie należą innowacyjne i zaawansowane technologie, które sprawiają, że jadąc tym samochodem, poczujesz powiew przyszłości. Ponadto wyposażono go w dodatkowe opcje i systemy wspomagające prowadzenie, w tym system kontroli martwego pola czy funkcję rozpoznawania znaków drogowych. Jak widać Renault MEGANE to świetny samochód dla tych, którzy poszukują pojazdu gwarantującego bezpieczeństwo w 200%!

 

 

*Zysk 11 401 zł przy zakupie Renault Megane w wersji GR i GR LINE składa się z rabatu 4 000 zł na dodatkowe wyposażenie (z wyjątkiem lakieru metalizowanego lub innego lakieru dostępnego za dopłatą), którego suma cen katalogowych jest równa lub wyższa niż 4 000 zł oraz dodatkowego rabatu 7401 zł. Oferta dotyczy samochodów dostępnych na składach dealerskich silnikami Euro 6b. Liczba samochodów w promocji ograniczona. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Szczegóły promocji w salonach Renault. Stan oferty na 03.07.2018 r.

 

 

 

Model Renault KADJAR to idealne rozwiązanie dla osób, które zawsze podążają własnymi ścieżkami. Podniesione podwozie oraz trzy tryby napędu - 4x4, 4x2 Extended Grip i 4x2 zapewniają przyjemną podróż. Wnętrze charakteryzuje się przestrzennością oraz wygodą, a eleganckie wykończenia sprawiają, że nawet w tak prostym modelu będziesz czuł się wyjątkowo. Zmysłowe linie, sportowa sylwetka, wyrazisty przód... to doskonałe połączenie, które sprawia, że ten crossover inspiruje i zachwyca. Renault zadbało o każdy szczegół - detale wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów. 

Renault KADJAR to Twój początek... początek NOWEJ przygody! Zacznij ją przeżywać z KADJARem już dziś!

 

 

*Zysk 10 000 zł przy zakupie Renault KADJAR składa się z rabatu 5 000 zł na dodatkowe wyposażenie (z wyjątkiem lakieru metalizowanego lub innego lakieru dostępnego za dopłatą), którego suma cen katalogowych jest równa lub wyższa niż 5 000 zł oraz dodatkowego rabatu 5000 zł. W wersji Life rabat na dodatkowe wyposażenie został zastąpiony rabatem 5000 zł. Oferta dotyczy samochodów dostępnych na składach dealerskich silnikami Euro 6b. Liczba samochodów w promocji ograniczona. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Szczegóły promocji w salonach Renault. Stan oferty na 03.07.2018 r.

 


 

 

 

 

 

facebook