ADD Motor Sp. z o.o.

Zimowa promocja na komplet kół Renault

 

 

Nie daj zaskoczyć się zimie i już dziś sprawdź ofertę na opony zimowe! Dysponujemy oryginalnymi kompletnymi kołami Renault w promocyjnych cenach. Jeśli zdecydujesz się na produkty marki Nokian, dodatkowo otrzymasz 12-miesięczny program ochrony, dzięki czemu w przypadku ewentualnych zniszczeń, będziesz mógł bez problemu je wymienić.     

 

 

 

Czy muszę wymieniać opony?

Każdy kierowca wie, że trzeba zmieniać opony z letnich na zimowe (i zimowych na letnie). Nie każdy jednak potrafi określić, kiedy ta zamiana powinna nastąpić. Według specjalistów wymiana pownna nastąpić, gdy temperatura spada poniżej 7 stopni Celsjusza. Ze względu na zmienną aurę w naszym kraju, nie zwlekaj i skorzystaj z naszej oferty już dziś! Nie daj zaskoczyć się zimie! Wymieniając opony letnie na zimowe, dbasz również o bezpieczeństwo swoje oraz swoich pasażerów - opony zimowe są wyprodukowane z odpowiedniego składu mieszanki, dzięki której koła mają lepszą przyczepność na drodze, szczególnie podczas gwałtownych manewrów oraz przy hamowaniu. 

 

Oznaczenia opon

Na oponach zwykle podawane są oznaczenia, które mogą sprawiać trudności podczas ich odczytania. Aby wyjaśnić, co oznaczają te tajemnicze cyfry i litery, posłużymy się następującym przykładem:

 

195/65 R 15   91 H

 

* 195 - to szerokość przekroju/opony, wyrażona w milimetrach;

65 - wysokość profilu wyrażona za pomocą wartości procentowej; (stosunek szerokości bieżnika do wysokości ściany bocznej); 

- informacja o budowie opony (opona radialna);

15 - oznacza średnicę osadzenia. To nic innego jak rozmiar felgi wyrażony w calach;

91 - indeks nośności (maksymalne obciążenie opony);

H - indeks prędkości (maksymalna prędkość, przy jakiej oponę można eksploatować); 

 

Oczywiście przy doborze odpowiednich opon najlepiej skorzystać z pomocy fachowców, którą również zapewnia salon ADD Motor. 
 

 

 

Wycieraczki to również ważne elementy, które powinniśmy systematycznie wymieniać - według specjalistów raz do roku. Jeśli słyszysz, że Twoje wycieraczki hałasują lub rozmywają wodę na szybie, to znak, że musisz nas odwiedzić!

 

 

 

Kto zna te mroźne poranki, kiedy spieszy się do pracy, a samochód odmawia mu posłuszeństwa? Wymień swój akumulator na nowy, a dzięki temu zawsze będziesz w miejscu docelowym na czas! Akumulatory trzeba regularnie kontrolować w autoryzowanym serwisie - według specjalistów co 2 lata lub co 30 000 km. O zużyciu akumulatora świadczy spadek mocy lub wolniejszy rozruch. Więc jeśli zauważyłeś, że z Twoim akumulatorem jest coś nie tak, koniecznie przyjedź do naszego serwisu i skorzystaj z zimowej promocji!

 

 

 

 

 

Gwarancja niezawodności i skuteczności tylko w salonie ADD Motor!.

 

 

 

ADD Motor Sp. z o.o.

Al. Karkonoska 45

53-015 Wrocław 

tel.: +48 71 334 30 61
 

 

facebook