ADD Motor Sp. z o.o.

Nowe Renault KADJAR

Nowe Renault Kadjar 2019

 

 

 

Renault KADJAR został w zaprojektowany od nowa. Ekspresywny wygląd zewnętrzy, komfortowe wnętrze, wysoka jakość wykończenia - to tylko kilka cech, którymi możemy opisac Kadjara 2019!

Zarówno w przednich, jak i tylnich światłach zastosowano technologię LED. Zmieniono także osłonę chłodnicy oraz przeprojektowno zderzaki i obręcze kół, obok których nie przejdziesz teraz obojętnie.

Sama podróż nowym Renault KADJAR również stała się przyjemniejsza. Modele wyposażono w nowe silniki i - do wyboru - trzy tryby napędu: 4x4, 4x2 oraz 4x2 z systemem Extended Grip. Jeśli zależy Ci na oszczędności, wystarczy, że jednym przyciskiem przejdziesz na tryb Eko. 

 

 


W eleganckim wnętrzu zadbano o każdy szczegół. KADJAR został wyposażony w intuicyjną konsolę, posiadającą między innymi dotykowy, 7'' wyświetlacz, pozwalajcy na wygodne i szybkie sterowanie samochodem. Fotele bez problemu można dostosować wedle własnych preferencji związanych z wysokością i długością. Ponadto mają one również gniazda USB. Jeśli potrzebujesz więcej miejsca, możesz złożyć tylną kanapę i tym samym uzyskać dodatkową przestrzeń. 

 

Dużym atutem nowego Renault KADJAR są innowacyjne technologie. Model ten wyposażony został w Bose Sound System, system wspomagania parkowania Easy Park Assist i system multimedialny R-LNK 2. Bez problemu podłączysz także swój smarfon dzięki usłudze EASY CONNECT.

Renault zawsze dba o bezpieczeństwo swoich kierowców i ich pasażerów, dlatego też Renault KADJAR posiada szereg najnowocześniejszych systemów, które o to bezpieczeństwo mają zadbać. Między innymi samochód posiada system AEBS, czyli system, który wspomaga nagłe hamowanie i jest w stanie ostrzec kierowcę, jeśli wystąpi jakiekolwiek ryzyko kolizji. Wyższy poziom bezpieczeństwa zapewniają także liczne czujniki i kamery, dzięki czemu będziesz bardziej pewny na przykład podczas manewru parkowania. 

 

Więcej informacji na temat wersji i wyposażenia uzyskasz w naszym salonie ADD Motor. Zapraszamy już dziś na aleję Karkonoską 45, Wrocław!
 

 

facebook